Щоб на власні очі побачити рекордну композицію найбільшої Різдвяної шопки вУкраїні, діти військовослужбовців разом з військовим капеланом о. Юрієм Галабудою та деканом храму УГКЦ Блаженного Миколая Чарнецького – о. Михайлом Сукмановським відвідали храм Святого апостола Петра у Тернополі.
Таким особливим витвором мистецтв францисканці вже тринадцятий рік поспіль заохочують містян та тисячі гостей із всієї країни побачити чарівне таїнство народження Ісуса та відчути дух Різдвяного дива.
Рухомий вертеп, де зображене ціле селище на пагорбах із хатинами, храмом, людьми, різноманітними птахами і звірятами, цьогоріч поповнився Ноєвим ковчегом, пекарем та ковалем, виготовлення яких архітектор отець Косьма розпочав ще влітку.
Діткам надзвичайно цікаво було спостерігати за святими, що рухаються, за живими звірятами, за каруселлю, що крутиться, та потягом, який мандрує через перевали, за маленьким Ісусом у яслах та всіма, хто прийшов відвідати Сина Божого та вихваляти Його народження.
Після відвідин храму юні глядачі вирушили до кінотеатру, де отримали неабияке задоволення від перегляду цікавого, веселого та позитивного дитячого фільму «Пригоди Паддінгтона 2» про силу справжньої дружби та про ведмедика, якому вдалося допомогти людям стати добрішими.
На згадку діти отримали листівки з зображенням цьогорічної композиції Різдвяної шопки та по-дитячому зворушливо подякували командуванню Навчального центру Національної гвардії України та cвященикам за таку цікаву подорож.
Група інформації та комунікації Навчального центру НГУ
Схожі публікації
-
01.05.2021 -
08.12.2020 День Збройних Сил України
-
29.01.2019 Допомога бійцям в ООС
Анонси
Категорії публікацій
- Анонси (1)
- Капеланство (79)
- Лицарі Колумба (5)
- Милосердний самарянин (72)
- Молодь Чарнецького (37)
- Новини (506)
- Офіційно (265)
- Прохання про молитву (75)
- Розклад богослужень (1)
- Статті (403)
- Антивірус (44)
- Для дітей (9)
- Життя у Христі (25)
- Інтерв'ю (34)
- Історія УГКЦ (7)
- Оповідання (20)
- Проповіді і духовні науки (84)
- Релігієзнавство (39)
- Роздуми (51)
- Церковні свята (61)
Залишити відповідь