Книга відгуків

Ви можете надіслати нам листа зі своїми враженнями/побажаннями/пропозиціями за допомогою нижченаведеної форми зворотнього зв’язку, або просто можете написати коментаря внизу сторінки.

  34 коментарі

  1. Наталія 19.10.2022 о: 10:30 -  Відповіcти

   Засвідчую з власного досвіду силу молитов до Святого Юди Тадея. Прохання були вислухані.
   Надалі буду молитися Святому Юді Тадею.
   Щиро дякую Святому за допомогу!
   Слава Богу Всевишньому за все і за всіх.

  2. Andriy 13.02.2022 о: 12:05 -  Відповіcти

   Христос Рождається!

   Бажаю висловити подяку Отцям Храму Миколая Чарнецького за щирі молитви та дуже цікаві проповіді. Живу у центрі Львова, де численна кількість Величних Храмів, але на жаль, важко найти Духовних Пастерів, які так гарно, цікаво і розумно вміють донести Слово Боже. Приєднуюсь онлайн кожної неділі до Служби Божої і дійсно помітно, що священники сумлінно готуються до проповіді, завжди наводячи життєві приклади чи з Історії. Так тримати! Дай Вам Бог здоров’я!

  3. Oksana 09.11.2021 о: 17:59 -  Відповіcти

   Велике спасибі за допомогу до св.Тадея. Він декілька раз мені допоміг у безвиході. І я неодноразово переконувалася в його силі. Велике дякую Богу за ще одного опікуна для людей, у складних ситуаціях

  4. Віта 21.10.2021 о: 17:30 -  Відповіcти

   Завжди дуже переймаюся напередодні важливих екзаменів і кожного разу молюсь дев’ятницю до святого Юди Тадея, ще не було такого випадку , щоб цей Святий не допоміг у моїх проханнях. Завжди після того, як закінчу дев’ятницю ,та й коли молюсь відчуваю душевний спокій і навіть хвилювання вже не так мучить мене. Дякую святому Юді Тадеєві за його безмежну щирість і допомогу у вирішенні всіх моїх прохань♥️

  5. Галина 24.02.2021 о: 16:14 -  Відповіcти

   Юда Тадей допомагає мені завжди у моїх проханнях, за моє останнє прохання я дякую кожного дня, так як мала проблеми зі здоров’ям які вирішувались тільки операцією. Я усердно просила щоб він вислухав мої молитви і обіцяла що буду іншим розказувати про його милість!

  6. Наталія 02.12.2020 о: 22:49 -  Відповіcти

   Юда Тадей допоміг закінчити миром судовий спір. Цей Святий творить чудеса.

  7. Наталя 02.12.2020 о: 22:47 -  Відповіcти

   Довго не могла знайти роботу і мала проблеми з документами – старалася отримати дозвіл на побит і працю, справа була досить заплутана і тривала три роки, але завдяки допомозі Юди Тадея все вийшло на добре. Юда Тадей нікого не залишає у біді. Слава Богу за все!

   • Oksana 18.07.2021 о: 14:15 -  Відповіcти

    Доброго всім дня. Хочу залишити відгук про св.Тадея. Спасибі Богу за такого святого, за його допомогу у безвихідних ситуаціях. Цей святий допомагав мені,коли мені здавалося що немає виходу, коли думала що все закінчено і т.д. він мені допомагав і в здоров’ї і в роботі і в сім’ї.
    Моліться і вірте, і все буде добре із Божою допомогою і святими яких він нам дає на допомогу.

  1 2 3

  Залишити відповідь