«Щоб ви в мирі проживали і біди не знали» – вертеп діток із особливими потребами із Золочівщини привітав працівників Львівської ОДА

0 158

22 січня, під час апаратної наради вертеп дітей із особливими потребами із Золочівщини привітав із Різдвяними святами працівників Львівської облдержадміністрації.

«Мир тобі українська земля, хай святиться тут Боже ім’я, хай панує між вами щоднини, щире слово і правда свята. Хай думки і серця вам єднає, всеблага християнська любов», – лунало побажання від діток зодягнених у харизматичні ролі царів, пастушків, янголів.

Очільник області Олег Синютка подякував колядникам за щирі привітання.

«Дякую вам за те, що ви принесли в цей дім добро, радість, і звістку про народження Христа. І я дуже би хотів, щоб всюди, де би ви не були, воно завжди вас супроводжувало. І вірю, що те добро, яке ви сьогодні принесли сюди, повернеться до вас сторицею», – зазначив Олег Синютка.

Слова дяки висловив і адміністратор храму Блаженного Миколая Чернецького отець Михайло Сукмановський, який є одним із наставників  фонду «Милосердний самарянин» для дітей з особливими потребами на Золочівщині.

«Для нас було приємністю, що нас запросили приїхати і бути присутніми тут у Різдвяному часі. В цей час коляди ми хотіли показати і нашу працю, а також засвідчити те, що ми разом із державою робимо велику справу – допомагаючи дітям з особливими потребами», – зазначив отець Михайло Сукмановський.

На завершення усі присутні виконали колядку «Нова радість стала».

Джерело: loda.gov.ua

Схожі публікації

Залишити відповідь

Youtube


Хресна дорога

Контакти

м.Золочів Львівської обл.
вул.Шашкевича, 87
padre.mykhaylo@gmail.com
+38 096 956 06 02