Наші Спонсори

Світовий центр молитви за померлих

Собор Матері Божої у Монліжоні, Франція

Собор є координаційним центром Католицької Церкви, де люди можуть збиратися разом у великому русі молитви і солідарності з душами, шо нас покинули.

Це місце, визначене Церквою, щоб нагадати віруючим про молитву за померлих. Це місце «спогадів», де кожна сім'я запрошена знову  знайти в Христі всіх невидимих близьких.

 
 
 
 
 


Молитва за душі, які знаходяться в чистилищі.
Молимось за померлих людей, які померли в Христі, але не очищені повністю, щoб вони змогли ввійти в світ і мир Христа. Ми віримо, що наша молитва зможе їм допомогти.

Молитва до Божої Матері Монліжона
Матір Божа визволителька!
Зглянься над нашими братами, що відійшли, над всіма, хто потребує співчуття Господа Бога. Посприяй тим, що нас покинули, і нехай спалахне в їх душах Всеочищаюча Любов. Хай наша молитва, злившись з молитвою Церкви дасть їм радість незвичайну. Хай ця молитва принесе на землю утіху і підтримку страждаючим і заблудлим.
Свята Матір Божа!
Допоможи нам, мандрівникам на цій землі здійснювати день за днем шлях до Воскресіння. Залікуй наші душевні і серцеві рани. Відкрий нам Невидиме, зроби нас апостолами надії, що споглядають схід Сонця. Надія грішників і покровителька всіх Святих, збери нас у день вічної Пасхи у храмі Ісуса Христа, Господа нашого.
Амінь.

 

L’?uvre d’Orient de France

Асоціація L’?uvre d’Orient була заснована у 1856 році мирянами-професорами університету Сорбони. Ця добродійна асоціація керується у своїй роботі законом 1901 року і знаходиться під юрисдикцією Архиєпископа Паризького. Вона допомагає Східним Церквам, розподіляючи між ними грошову допомогу, яка надходить до Асоціації від жертводавців. Ця підтримка передається через єпископів священикам для релігійних спільнот, які навчають, піклуються та євангелізують, особливо тим, які цієї допомоги найбільше потребують.

На фото, зліва направо:
Домінік Комбет (Dominique Combette)
Монсеньйор Філіп Брізард, Президент асоціації ?uvre d’Orient (Msgr. Philip Brizard, President de l’?uvre d’Orient)
о. Михайло Сукмановський

Залишити відповідь

Youtube


Контакти

м.Золочів Львівської обл.
вул.Шашкевича, 87
padre.mykhaylo@gmail.com
+38 096 956 06 02