Літній християнський табір для членів Вівтарної дружини

0 43

З 27 по 29 червня 2017 року у селі Підгір’я відбувся літній християнський табір для членів Вівтарної дружини парафії бл. Миколая Чарнецького. 

Організатори намагалися створити для дітей атмосферу культурного, патріотичного та християнського виховання, а також справжній активний відпочинок. Саме тут діти знаходять відповіді на свої питання,  живуть в дружбі, співпраці, самостійності та привчаються до активного життя. Літній християнський табір згуртовує усіх у справжню родину, навчає нас любити ближнього, проводити гарно та весло час.

Важливим моментом у християнському таборі була щоденна спільна молитва, де всі присутні дякували Богові за прожитий день, за своїх рідних та близьких. Діти мали можливість провести час з Богом, з радістю, користю та приємним товариством.

Дякуємо за організацію та провадження християнського табору отцю Михайлу Сукмановському, а також нашим друзям – Лицарям Колумба (В. Михайлів, А. Хом’як, Ю.Кусень), які були присутні на таборі та допомагали зробити його таким, яким він нам вийшов!

This slideshow requires JavaScript.

 

Щира подяка пароху о. Миколі Поповичу і усій парафіяльній спільноті Української Католицької Церкви Св. Родини (США) за надану матеріальну допомогу на придбання 8 наметів, для проведення літніх таборів для дітей.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нам.
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter.

Схожі публікації

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Youtube

Google+

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: