У Навчальному центрі внутрішніх військ відбулось свято з нагоди випуску курсантів

0 877

12 жовтня о. М. Сукмановський, парох храму Блаженного Миколая Чарнецького, декан Золочівський, капелан військового гарнізону, благословив у життєву дорогу випускників Навчального центру внутрішніх військ МВС України м. Золочева.

Понад 1400 курсантів у цей день попрощались зі своєю альма-матер. Для багатьох вона вже стала рідною домівкою. Плац, казарма, ліжко… як багато вони означають для військовослужбовця.

Останні дні були насичені іспитами зі стройової, вогневої, спеціальної, тактичної підготовки військ, фізичної та гуманітарної підготовки. 171 солдат строкової служби та 10 військовослужбовців військової служби за контрактом склали іспити на відмінно. Попереду у них проходження служби у внутрішніх військах МВС України.

Свято супроводжувалось подяками і теплими словами наставників. Голова комісії, заступник начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ по роботі з особовим складом генерал-майор Василь Молдавчук побажав, щоб служба солдатів завжди була спокійною та сонячною.

Вітали військовослужбовців генерал-майор Василь Молдавчук, ветеран частини, підполковник у відставці Іван Купенко. Начальник Навчального центру полковник Костянтин Плетко подякував за бажання навчатись та досягати мети. Щирі слова подяки лунали у цей день усьому особовому складу, офіцерам, ветеранам.

Частиною життя курсантів стало м. Золочів із його старовинними пам’ятками та доброзичними мешканцями. Тепер воно залишиться невіддільною частиною гарних спогадів про період навчання, час гартування духу та тіла.

За матеріалами http://www.vv.gov.ua

Схожі публікації

Напишіть відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: