Різдвяна коляда та вертеп для військовослужбовців

0 1072

Під час зимових Різдвяних свят напередодні Щедрого вечора 17.01.2015р. молодь церкви храму Блаженного Миколая Чарнецького: молодіжний хор та вертеп під керівництвом отця декана Михайла Сукмановського, отця Юрія Галабуди та керівника хору Новак Оксани завітали у Навчальний центр Наггвардії (ВЧ 3007), щоб привітати військовослужбовців із святами та подарувати веселої коляди та святкового настрою. Адже Різдво Христове – це найдивовижніше свято, яке ми, українці, найбільше очікуємо. Воно приносить нам тепло і радість у кожну родину. Радість, яка триває вже понад два тисячоліття і пригадує нам воплочення Господнє – Його Різдво. Наш народ за час свого існування збагатився багатьма різними обрядовими дійствами: колядки, вертепи та самі ж приготування до свята, про яке ми так багато знаємо. Щедрий вечір – це коли вся родина збирається за одним столом на якому є присутні 12 пісних страв, що символізують 12 апостолів. Нажаль наші військовослужбовці не мають можливості побувати у своїх родинних колах, у такий святковий для всіх час.

Виступ розпочав церковний вертеп. Хлопці і дівчата поставили сценку про народження маленького Ісусика. Після виступу вертепу з різдвяними привітаннями і побажаннями виступили отець декан Михайло Сукмановський та отець Юрій Галабуда. Завершував виступ молодіжний хор, що заспівав щедрівки: «Три Славнії Царі», «Тиха ніч» та «Щедрий вечір». Хлопці, які тут проходять тут військову службу, не всі з Західної України, тому дехто перший раз чув щедрівки та бачив вертеп, вони були дуже вдячні, що мали можливість побувати на нашому виступі.

В кінці ми отримали теплі оплески від наших військовослужбовців та подякували нам за щирі вітання з Різдвом Христовим і хороший спів. Ми ж в свою чергу вдячні їм за те, що оберігають нашу батьківщину, адже вони зараз не в кругу своєї сім’ї та родини, вони служать на честь і славу Україні.

(с) Наталя Кулішко

Схожі публікації

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: