НПФ «Покрова» – соціально спрямований пенсійний фонд

0 83

alt

Нещодавно перший в Україні і один з небагатьох у світі церковний недержавний пенсійний фонд «Покрова», засновником якого є Патріарша курія УГКЦ в особі Блаженнішого Любомира, відсвяткував першу річницю своєї діяльності. «Незважаючи ні на якісь наші очікування, ні на те, що ми планували, можна основне констатувати – за цей рік Недержавний пенсійний фонд «Покрова» не тільки відбувся, але й став одним з небагатьох в Україні серед публічних, соціальних за своєю спрямованістю фондів», – для прес-служби НПФ «Покрова» сказав Володимир Ульянов, голова Наглядової ради Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів і компанії з управління активами «Всесвіт», які обслуговують діяльність «Покрови».

 

«Перший рік для будь-якого НПФ – це етап становлення, етап накопичення активів. Подібно відбулося і у НПФ «Покрова». За перший рік нам вдалося забезпечити високий рівень приросту чистої вартості одиниці пенсійних активів. Цей приріст перекриває інфляцію. Тобто ми виконали наші основні зобов’язання: захищати пенсійні активи від знецінення», – підсумував рік діяльності НПФ «Покрова» Ярослав Савченко, директор компанії з управління активами «Всесвіт».

У свою чергу Марія Цитрицька, керівник Департаменту маркетингу Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів («ВСЕАПФ»), зазначила, що сьогодні Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів – єдиний в Україні адміністратор, який реалізував можливість щоденного розподілу чистої вартості активів і чистої вартості одиниці пенсійних внесків. Крім того, на веб-сторінці «ВСЕАПФ» (www.vseapf.com.ua) реалізовано можливість учасникам НПФ «Покрова» у щоденному режимі особисто контролювати свої пенсійні накопичення за допомогою сучасних технологічних рішень. Новий сайт суттєво полегшує для учасників процедури укладання пенсійних контрактів на членів сім'ї, подання заяв на виплати або підготовки додаткових угод у зв'язку зі зміною особистих даних. Для гостей і тих, хто тільки вивчає для себе можливість участі в системі недержавного пенсійного забезпечення, на сайті пропонується з допомогою «Пенсійного калькулятора» самостійно розрахувати приклад накопичення в НПФ і сум пенсійних виплат, згідно із заданими умовами. Для всіх охочих працює безкоштовна телефонна лінія. Номер телефону: 0 800 503 639.

 Довідка

У вересні 2008 року в Україні розпочав роботу Недержавний пенсійний фонд «Покрова». Статут Відкритого недержавного пенсійного фонду «Покрова» рішенням засновника було затверджено 10 листопада 2007 року. 28 липня 2008 року НПФ «Покрова» було зареєстровано Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України як фінансову установу. З 1 вересня, після підписання необхідних договорів з адміністратором пенсійних фондів, компанією з управління активами та банком-зберігачем, НПФ «Покрова» розпочав офіційну діяльність.

Прес-служба НПФ «Покрова»

Схожі публікації

Leave a Reply