Новорічне привітання Блаженнішого Святослава

0 16

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, вітаючи українців з Новим 2023 роком, запевнив, що проживаючи кожний новий день ми перемагаємо смерть, перемагаємо окупанта. Ба більше, проживаючи у Божій благодаті, творячи добро ми зближаємо день перемоги України у цій несправедливій війні.

У відеопривітанні Блаженніший Святослав зауважив, що кожного українця, який пережив час лихоліття війни, не полишає відчуття постійного чуда.

«Це чудо, що ми живі! Бо хтось хотів, щоб нас вже не було. Це чудо, що ми розпочинаємо Новий рік. Бо хтось твердив, що Нового року для України і її народу вже більше не буде. Господь Бог — життєдавець, володар життя і смерті, Господь часів дарує нам Новий рік», — наголосив Отець і Глава УГКЦ.

«У Новому році усім вам хочу побажати Божого благословення, сили, яка дає нам можливість жити з нашої віри. Сили, яка робить нас стійкими і непохитними! Щоб якнайшвидше закінчилася війна, настала перемога і запанував справедливий мир. Щоб усі, які можливо є далеко від дому, якнайшвидше повернулися до своєї Батьківщини», — побажав Блаженніший Святослав.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Youtube


Контакти

м.Золочів Львівської обл.
вул.Шашкевича, 87
padre.mykhaylo@gmail.com
+38 096 956 06 02