Відбувся візит капеланів Львівської Архиєпархії УГКЦ до Навчального центру ВВ МВС України

0 409

 

DSC_051431 січня відбувся візит капеланів Львівської Архиєпархії УГКЦ до Навчального центру ВВ МВС України. Цьому візиту передувала нещодавня зустріч командування та духовенства і домовленість про співпрацю. Його метою стало налагодження тісної взаємодії центру військового капеланства і Навчального центру та задоволення духовних потреб особового складу.

Зустрічі з військовослужбовцями відбулись у форматі бесід одночасно в чотирьох підрозділах. Проводили їх капелани Львівської Архиєпархії
о.Степан Сус, о.Андрій Хомишин, о.Тарас Михальчук та капелан Золочівського гарнізону о.Михайло Сукмановський. Основними питаннями були визначені: спрямування військовослужбовців на старанне виконання обов’язків служби, етика взаємовідносин, підняття культурного рівня, попередження проявів духовного потурання та прагнення людей до співпраці з церквою. Однією з насущних тем сьогодення, яку підняв отець Михайло Сукмановський стала тема миротворчих місій.

Військовослужбовці також могли звернутися із власними потребами і запитами щодо духовного збагачення, ситуацій у стосунках між військовослужбовцями, шляхів вирішення проблемних питань без негативних наслідків тощо.

Лейтенант Юрій Трепишко
Фото автора

Схожі публікації

Leave a Reply