Навічно в серці та пам’яті…

0 64

Дату 5 травня особовий склад полку оперативного призначення Національної гвардії України запам’ятає назавжди. Саме цього весняного дня 2014 року підрозділ втратив свого бойового товариша прапорщика Віктора Долінського.

Рік тому військово-оперативний резерв військової частини, до якого входив Віктор, разом з спецпідрозділом СБУ «Альфа» рухались з міста Ізюм Харківської області до міста Слов’янськ, Донецької області. Між залізничним переїздом та перехрестям автодороги в місті Слов’янськ військовослужбовці попали під обстріл. Групи почали відходити за броньовану техніку. Під час відходу в групу, в якій знаходився прапорщик Віктор Долінський, влучила граната. Віктор, два «альфівця» та один військовослужбовець Збройних сил отримали поранення несумісні з життям.

За час проведення антитерористичної операції на сході країни Калинівський полк оперативного призначення Національної гвардії України втратив п’ять військовослужбовців: прапорщик Віктор Долінський, прапорщик Валентин Білошкурський, прапорщик Віктор Ліпський, старшина Максим Мушта, лейтенант Роман Лабань.

В річницю загибелі прапорщика Віктора Долінського особовий склад Калинівського полку оперативного призначення, який приймає участь в українсько-американських навчаннях «Фіарлес Гардіан-2015», вшанував пам’ять загиблих військовослужбовців.

Біля польової каплички військовий капелан отець Михайло Сукмановський відправив панахиду за загиблими. В своїй промові отець Михайло закликав військовослужбовців про необхідність молитись за душі загиблих побратимів та не забувати їхніх батьків, дружин та дітей.

майор Олег Тіхов,

фото автора

Схожі публікації

Leave a Reply