Близько 250-ти військовослужбовців Львівського гарнізону молились перед Чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої

0 368

00019-20 вересня 2015 року Центр Військового Капеланства ЛА УГКЦ спільно з Фундацією Святого Миколая організували паломництво учасників АТО, військових Львівського гарнізону та представників інших силових структур Львова та області на VII Всеукраїнське паломництво військовослужбовців до Чудотворної ікони Матері Божої у с. Зарваниця (Тернопільської обл.).

Участь у Всеукраїнському паломництві взяли близько 250-ти військовослужбовців, серед яких: бійці, які були поранені, полонені на сході нашої Батьківщини, учні Ліцею ім. Героїв Крут (Львів), офіцери та солдати Збройних сил України, представники Національної гвардії України, Прикордонної служби України, Повітряних сил ЗСУ, Пенітенціарної служби України, а також родини українських військових, які загинули в зоні АТО.

В часі паломництва учасники мали нагоду молилитись за мир та спокій в Україні, за своїх рідних, друзів, знайомих перед Чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої, молитовно пройтись Хресною ходою, під час якої військові почергово несли хрест; усі охочі мали нагоду відновити хресні обіти у купелі святої Анни; прочани разом молились заупокійну Архиєрейську Літургію за полеглих Героїв; захисники Батьківщини разом із душпастирями пройшли скорботною ходою зі свічками, під час якої зачитали список захисників, які загинули в зоні АТО.

Завершилося військове паломництво Архиєрейською Божественною Літургією на площі перед Марійським собором, яку очолив владика Михаїл (Колтун) – Керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. По завершенні спільної молитви Головний військовий капелан Української Греко-Католицької Церкви висловив усім прочанам подяку за участь у духовному заході. Протягом усього паломництва військових духовно супроводжували капелани Львівської Архиєпархії, які кожного дня перебувають із захисниками Батьківщини у їхніх місцях постійної дислокації.

Фундацією Святого Миколая були організовані транспортні засоби, необхідні для участі в паломництві, оплачено витрати пов’язані з харчуванням та поселенням військовослужбовців у Марійському відпустовому центрі, а також виготовлено та подаровано кожному учаснику прощі: пам’ятки паломника, буклети про те, як молитись на вервиці та молитовні вервиці.

Щиро дякуємо кожному, хто зробив свій внесок у підтримку проекту Фундації “VII Всеукраїнське паломництво військовослужбовців до Зарваниці”, у підтримку добрих справ, розвиток і діяльністьФундації Святого Миколая.

Нехай Господь щедро обдаровує Вас та Ваші родини своїми дарами, здоров’ям, радістю та миром!

Джерело: Капеланство. info

Схожі публікації

Залишити відповідь