На базі Національної академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного впродовж двох днів проходить тренінг з внутрішніх комунікацій, до якого залучено майже 40 військовослужбовців із різних військових частин та установ війська. Під час проведення заходу учасники знайомитимуться з особливостями оцінки морально-психологічного стану воїнів, їхніх духовних та культурних потреб, методикою надання допомоги з цих питань, а також вивчатимуть специфіку роботи із командирами та індивідуально із кожним військовослужбовцем в підрозділі.
За словами першого заступника начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗС України полковника Олега Бойка, який проводить цей тренінг та є одним із ініціаторів створення високомобільних груп внутрішніх комунікацій, вони є новим та надзвичайно ефективним інструментом щодо розв’язання надзвичайно гострих проблем в підрозділах ЗС України.
Слід зауважити, що свою роботу вони розпочали порівняно нещодавно, однак одразу в найгарячіших точках — в зоні проведення АТО.
— Саме там зараз, як ніколи, виникають надзвичайно багато проблем різного характеру: від недостатнього рівня забезпеченості підрозділів необхідними матеріально-технічними засобами й озброєнням, до відсутності у військовослужбовців інформації щодо їхніх прав та соціальних гарантій, невиплати у термін відповідних норм грошового забезпечення та грошової винагороди за участь в бойових діях, недостатньої морально-психологічної та духовної підтримки тощо, — розповів полковник Олег Бойко. — Але здебільшого такі проблемні питання можна вирішити на місці. Необхідно лише оперативно вивчити суть проблем, роз’яснити військовослужбовцям шляхи їхнього вирішення, а, перш за все, надати командирам необхідні методичні рекомендації. Про результати роботи цих груп одразу ж доповідають до Начальника Генерального штабу ЗС України і у разі неможливості вирішення тої чи іншої проблеми на місцях, вище командування вживає відповідних заходів, — додав офіцер.
Під час тренінгу офіцери, які вже працювали у високомобільних групах внутрішньої комунікації, поділяться із своїми колегами досвідом, розкажуть про особливості роботи в зоні АТО, наводитимуть конкретні приклади та варіанти роботи за різних обставин. Учасники будуть поділені на відповідні групи за специфікою виконання завдань: інспектори, ідеологи, психологи, і, навіть, військові капелани. До слова, у тренінгу беруть участь справжні священнослужителі, що вже мають неабиякий досвід роботи із військовослужбовцями в зоні збройних конфліктів.
Після дводенного теоретичного курсу, всі учасники будуть скеровані до Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ та інших військових полігонів, де ще впродовж двох днів відточуватимуть отримані знання на практиці, працюватимуть у бойових підрозділах ЗС України, спілкуватимуться із військовослужбовцями, вивчатимуть існуючі проблеми та намагатимуться їх вирішити відповідно до отриманих знань
Джерело: www.mil.gov.ua
Схожі публікації
-
01.05.2021 -
08.12.2020 День Збройних Сил України
-
29.01.2019 Допомога бійцям в ООС
Анонси
Категорії публікацій
- Анонси (1)
- Капеланство (79)
- Лицарі Колумба (5)
- Милосердний самарянин (72)
- Молодь Чарнецького (37)
- Новини (506)
- Офіційно (265)
- Прохання про молитву (65)
- Розклад богослужень (1)
- Статті (403)
- Антивірус (44)
- Для дітей (9)
- Життя у Христі (25)
- Інтерв'ю (34)
- Історія УГКЦ (7)
- Оповідання (20)
- Проповіді і духовні науки (84)
- Релігієзнавство (39)
- Роздуми (51)
- Церковні свята (61)
Залишити відповідь