Виважене, ефективне навчання приносить користь усім дітям. А особливо для дітей з особливими потребами та їхніх батьків може стати необхідною додаткова, а іноді і спеціальна підтримка у навчанні. Ця підтримка допоможе їм брати повноцінну участь у заняттях і реалізовувати свій потенціал.
У суботу, 19.03.2016 року, соціальні педагоги-психологи БФ “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами” знайомились та спілкувались з батьками дітей з особливими потребами віком 2-9 років. Узгоджували графіки відвідувань та проведення занять дітей Золочівщини. Заняття будуть відбуватися в реабілітаційно-катехитичному центрі при БФ “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами” безкоштовно. Помічник координатора, контактна особа цього проекту брат Тарас Жуковський.
Оля Олійник, педагог-психолог, розповіла: «На заняттях дуже важливо зацікавити дітей, викликати у них бажання займатися. Для цього наші педагоги продумали методичні прийоми, які допоможуть вирішити поставлені завдання. Педагоги, котрі будуть навчати дітей з особливими потребами, будуть застосовувати різноманітні методи навчання, які змінюються залежно від індивідуальних потреб дитини».
«Важливим є спільна робота з батьками, які не тільки споглядачі навчального процесу, а безпосередні його учасники. Для нас батьки – партнери, помічники, порадники. Саме вони виступають ініціаторами навчання їх дитини. Вся наша робота спрямована, щоб досягти головної мети: підготувати дитину до самостійного незалежного життя для подальшого навчання дитини в школах та інших навчальних закладах», – спілкувався та пояснював отець Михайло Сукмановський.
О.Сукмановська
Анонси
Категорії публікацій
- Анонси (1)
- Капеланство (79)
- Лицарі Колумба (5)
- Милосердний самарянин (72)
- Молодь Чарнецького (37)
- Новини (506)
- Офіційно (265)
- Прохання про молитву (74)
- Розклад богослужень (1)
- Статті (403)
- Антивірус (44)
- Для дітей (9)
- Життя у Христі (25)
- Інтерв'ю (34)
- Історія УГКЦ (7)
- Оповідання (20)
- Проповіді і духовні науки (84)
- Релігієзнавство (39)
- Роздуми (51)
- Церковні свята (61)
Залишити відповідь