Відбулася конференція на тему: “Допомогти покращити молодіжне душпастирство на рівні парафії”

0 89

2007 рік став знаменним для молодіжного Апостоляту та цілої Української Греко-Католицької Церкви. Саме цей рік Синодом Єпископів було проголошено Роком Молоді, і в цьому ж році в Києві відбулась IV сесія Патріаршого Собору УГКЦ якої провідною темою була «Молодь у Церкві третього тисячоліття». Вінцем соборової праці став багатотисячний з’їзд християнської молоді: «Молодь. Церква. Україна.»

Завданням Комісії, є докласти усіх зусиль, щоб справа Патріаршого Собору не стала лише надбанням історії. Саме тому, вже вдруге скликається конференція під загальною назвою «Собор триває». 26-28 лютого учасники конференції з усіх єпархій та екзархатів УГКЦ з України, а також делегація з Польщі, спробували проаналізувати стан молодіжного душпастирства на рівні парафії. Адже, саме від праці парафіяльних спільнот найбільше залежить стан Церкви і тієї місії, яку Церква покликана сповнити.

“Ні для кого не є таємницею, що в наших парафіях стан душпастирства, в тому числі молодіжного, далекий від бажаного. Існує чимало проблем, викликів та перешкод. Організатори конференції ставлять собі за мету, не стільки наголошувати на існуючих перешкодах, скільки спробувати окреслити можливі шляхи покращення ситуації. Ми спробуємо проаналізувати, передовсім, той позитивний досвід, який існує в багатьох парафіях кожної єпархії чи екзархату. Вивчивши такий досвід, можна буде його запропонувати тим парафіям, де рівень молодіжного душпастирства ще не досягнув належного стану”, – відзначив о. Ростислав Пендюк, голова комісія у справах молоді УГКЦ.

Дуже важливо, що участь у роботі конференції взяли, як молодь, так і священики чи представники монаших згромаджень. “Саме в діалозі між різними представниками Церкви можна досягнути згоди і спільного бачення реальних кроків, які може зробити Церква для ширення Христової Благовісті усім людям, а в першу чергу – молоді”, – сказав на завершення о. Ростислав.

 

Прес-служба комісія у справах молоді

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нам.
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter.

Схожі публікації

Напишіть відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: