Про нас

Мир всім!

Такими словами, якими Ісус Христос вітав своїх учнів, звертаюся до Вас, дорогі у Христі брати й сестри, щоб запросити до спільної молитви в наміренні Божого благословення для парафії в честь Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького.

Немає, напевно, жодної людини, яка б не захоплювалась життевим подвигом Кир Миколая Чину Найсвятішого Ізбавителя, чи не чула про чудесні оздоровлення за його посередництвом перед Господом Богом.

Тож і завдання новоствореної парафії мають відповідати духові священномученика Миколая Чарнецького. Тому наш невеличкий храм має стати духовним осередком для праці з молоддю, а також для опіки за перестарілими, малозабезпеченими, найбільш враженими матеріальною та духовною кризою категоріями населення.

Вирішення таких нагальних пасторальних завдань — ось наріжний камінь парафії Храму Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького.

Наша церква — перша культова споруда в місті Золочеві, зведена за традицією української дерев’яної архітектури, є окрасою не лише для людського ока, а й для душі.

Нехай Христос збирає нас під своє переможне знамено. Вірю й надіюся, що Вам, дорогі брати і сестри, небайдуже життя ваших дітей, які є членами Христової Церкви. Адже майбутнє з Богом — це найбільший скарб, який можете дати своїм нащадкам.

З повагою,
протопресвітер Золочівський
о. Михайло Сукмановський

 

 

 

Господи,
Ти благословляєш тих, що Тебе благословляють.
І освячуєш тих, що на Тебе надіються.
Спаси Боже людей Твоїх і благослови спадкоємство Твоє,
повноту Церкви Твоєї охорони,
освяти тих, що люблять красу Дому Твого;
Ти їх прослав Божественною силою Твоєю
і не залиши нас, що надіємось на Тебе.
Мир світові Твоєму даруй Церквам Твоїм,
священникам, Богом береженому народові нашому,
правлінню і всім людям Твоїм,
бо всяке добре давання і всякий звершений дар
з висоти є, що сходить від Тебе, Отця світла
і Тобі славу, і подяку, і поклін засилаємо,
Отцю, і Сину, і Святому Духові,
нині і повсякчас, і на віки віків.
Амінь.

3 коментарів

 1. Христина 26.05.2014 о: 16:31 -  Відповіcти

  Христос Воскрес! Підкажіть, будь ласка, у який день у Вашому храмі відбувається Служба Божа за очищення від злих духів (прошу вибачення, якщо некоректно написала вид служби)?

  • о. Михайло 01.06.2014 о: 16:17 -  Відповіcти

   Слава Ісусу Христу! Дякую за запитання. В нас читаються молитви на оздоровлення у першу п’ятницю кожного місяця 07.30 ранком.

 2. ihor 06.04.2014 о: 12:25 -  Відповіcти

  Дякуємо за трансляцію Служби Божої наживо. Слухаємо з Копенгаги, як в нас немає служби в місцевому Храмі (а є Служба щодругу Неділю).

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Youtube

Google+