![](https://charnetskyj.org.ua/wp-content/uploads/2010/10/DSC_2979-81x81.jpg)
![](https://charnetskyj.org.ua/wp-content/uploads/2015/12/prayers.jpg)
У наміренні за покликання та волю Божу щодо раба Божого Андрія, сходження Святого Духа на Центр психічного здоров’я у м. Червоноград (Львівська область), за працівників цього центру. Нехай милосердний Господь Ісус Христос через Непорочне Серце Пресвятої Своєї і Нашої Матері Діви Марії подасть милість та запалить гаряче серця медичного персоналу жертовною любов’ю, ніжністю, тихістю, покорою, лагідністю, довготерплячістю та усіма чеснотами необхідними для ревного служіння душевнохворим, узалежненим від наркотиків, пияцтва, блудодіянь та військовим і переселенцям, котрі зазнали важких ран війни.
Анонси
Категорії публікацій
- Анонси (1)
- Капеланство (79)
- Лицарі Колумба (5)
- Милосердний самарянин (72)
- Молодь Чарнецького (37)
- Новини (506)
- Офіційно (265)
- Прохання про молитву (96)
- Розклад богослужень (1)
- Статті (403)
- Антивірус (44)
- Для дітей (9)
- Життя у Христі (25)
- Інтерв'ю (34)
- Історія УГКЦ (7)
- Оповідання (20)
- Проповіді і духовні науки (84)
- Релігієзнавство (39)
- Роздуми (51)
- Церковні свята (61)
Залишити відповідь