В Одесу привезуть мощі блаженного Миколая Чарнецького

0 78

10 грудня, монахи Чину Редемптористів Української Греко-Католицької Церкви привезуть до Одеси мощі блаженного Миколая Чарнецького. «Святого Миколая Чарнецького почали вшановувати віруючі задовго до його беатифікації, – коментує настоятель храму апостола Андрія Первозванного отець Ігор Тарас. – Святий єпископ, якого протягом багатьох років катували у радянських концтаборах, був відомий своїм духовним характером ще за життя, а після смерті, дуже скоро, віруючі виявили чудодійну силу землі з його могили».

За словами священика, за минулі десятиріччя зафіксовані і підтверджені багато випадків чудесних зцілень за молитвами до блаженного Миколи Чарнецького. «Прикладаючись до землі з його могили, а пізніше і до мощів, багато людей отримали зцілення від різних недуг, у тому числі від невиліковних традиційним шляхом», – наголосив настоятель храму.

Довідка:

Згідно з достовірними джерелами, за час свого ув’язнення (від арешту у Львові до звільнення в 1956 році) єпископ Миколай Чарнецький відбув 600 годин допитів і катувань, побував у 30-ти різних в’язницях і таборах примусової праці. Незважаючи на фізичні та душевні страждання, владика завжди знаходив слово потіхи для співв‘язнів, духовно підтримував їх, кожного знав на ім’я.

24 квітня 2001 Святіший Отець Іван Павло II підписав декрет про беатифікацію єпископа Миколая Чарнецького як блаженного мученика за Христову Віру.

Відділ інформації Одесько-Кримського екзархату Української Греко-Католицької Церкви

Схожі публікації

Залишити відповідь

Youtube


Контакти

м.Золочів Львівської обл.
вул.Шашкевича, 87
padre.mykhaylo@gmail.com
+38 096 956 06 02