Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ закликає українців приєднатись до акції «Різдво без алкоголю»

0 87

altРіздво є улюбленим святом багатьох людей. Від малого до старого люди чекають різдвяних днів, очікуючи від них чогось особливого. Хоча, нерідко, ми забуваємо про справжній зміст цього свята, про Особу, яка є його винуватцем. Люди створили чимало традицій і форм святкування Різдва, але при цьому не завдаючи собі труду подумати, чи такого очікує Іменинник.

То ж як все почалось? Убога провінція на околиці Римської імперії. Далеке село в глибині цієї провінції. Стаєнка на околиці цього села. Це координати місця, де змінилась історія, де людина отримала Надію і зустріла Бога. Ця подія є справжньою радістю для кожного християнина, і ми повинні ділитись нею з іншими, адже це радість зустрічі з Творцем!

Ця радість має наповнити наше серце, світитись у наших очах, линути через нашу молитву й струменіти через слова та пісні. Але чи доречно її передавати через чарку? Чи доречним є тост: «Христос рождається»? Яку радість можуть передати очі, затуманені алкоголем?

Патріарша комісія у справах молоді пропонує  кожному, хто погоджується із цією думкою, приєднатись до акції «Різдво без алкоголю». Ті, хто долучиться до цієї ініціативи, беруть на себе зобов’язання не споживати алкоголю від 6 до 19 січня 2011 р.

Кожен може просто анонімно засвідчити свою участь в акції, проголосувавши в опитуванні на сайті ДивенСвіт, але можна також внизу у коментарях залишити свій допис, і цим публічно засвідчити свою позицію. Але найважливішим є щоб кожен християнин спробував дуже свідомо і глибоко пережити це чудове і радісне свято Різдва Божого Сина!

Зичимо усім Благословенних Різдвяних свят!

 

Патріарша комісія у справах молоді
Української Греко-Католицької Церкви

Схожі публікації

Залишити відповідь

Контакти

м.Золочів Львівської обл.
вул.Шашкевича, 87
padre.mykhaylo@gmail.com
+38 096 956 06 02