Освячено перший в місті храм світського навчального закладу

0 103

18 грудня 2009 року, о 10.00 годині у м. Львові, по вулиці Лукаша, у студентському містечку відбулося освячення Храму Блаженного священомученика Олексія (Зарицького), Владикою Ігорем (Возьняком), Архиєпископом Львівським УГКЦ. 2 травня цього року, студентські капелани-священики Львівської Архиєпархії, семінаристи, студенти, розпочали будівництво церкви із посвячення та встановлення хреста. Минуло не так багато часу від тоді, і нині освятили збудований храм.

Як повідомив настоятель храму Блаженного священомученика Олексія (Зарицького), голова Центру Студентського Капеланства при Національному університеті Львівська Політехніка отець Богдан Грушевський, що це перший у нашому місті світський навчальний заклад, який має свій власний храм. Велика заслуга в тому п. Володимира Артемовича (президент будівельної корпорації «Галичартбуд»), котрий спорудив цю церкву, як пам’ять про сина Олексія, колишнього студента університету Львівська Політехніка.

«Ця церква найперше призначена для студентів, також для усіх добрих людей, котрі молитимуться та випрошуватимуть відповідних духовних дарів для себе та нашого народу. Сюди приходитимуть особи з різними духовними тягарями, а відходитимуть повні надії, отримавши прощення, радість та силу духа. Вона служитиме лічницею духовною та тілесною, бо Господь найкращий лікар душі та тіла людини.

Я надзвичайно вдячний пану Володимиру Артемовичу, як спонсору цієї церкви. Дякую владі міста, що радо виділила ділянку під будівництво. Подяку засилаю архітекторам, будівничим, священикам, студентам – усім, хто чимось спричинився для постання цієї святині. Хай Господь буде всім вам нагородою, дає здоров’я на багато років життя. Святий священомученику Олексію, молися до Господа, щоб були спасенні наші душі, і душі тих, хто приходитиме сюди молитися», – виголосив Правлячий Архиєрей.

Зоряна Грабик,
прес-секретар Львівської Архиєпархії УГКЦ

Схожі публікації

Leave a Reply