До нас на парафію завітав святий Миколай!

0 101

У вівторок, 18 грудня, всі, хто прийшов до храму блаженного Миколая Чарнецького, змогли зустрітися зі святим Чудотворцем — улюбленцем дітей.

В храмі відбулось чудове дійство для дітей з особливими потребами спільноти «Милосердний самарянин» та дітей нашої парафії з нагоди свята св. Миколая. Дитячий хор храму бл. Миколая Чарнецького під керівництвом регента п. Лілі Венгер подарували усім присутнім казкову атмосферу добра, радості і щастя!  Дітвора зустріла гостя святковим концертом, віршами, обіцянками бути чемними і слухняними. Свято наповнювали пісні, присвячені Миколаєві, та віршики на його честь.

Миколай почув кожного та запевнив усіх присутніх, що буде допомагати їм у скрутну хвилину, головне — вірити у це. Діти отримали з рук Миколая солодкі подарунки, а всі присутні — позитивні емоції.

Від усіх дітей складаємо щиру подяку «Карітас-Золочів УГКЦ», адже кожна дитина отримала подарунок від святого Миколая! Також в особливий спосіб ДЯКУЄМО жертводавцям, Лицарям Колумба (м.Золочів) і помічникам святого Миколая.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нам.
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter.

Схожі публікації

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: