Відбудеться урочиста академія під назвою «Не бійтеся!»

0 28

Image2 квітня 2005 року відійшов у вічність великий гуманіст сучасності Святіший Отець Іван Павло II, все життя якого було спрямоване на визволення людей від неволі гріха, зла, егоїзму і страху. «Не бійтеся Христа! Відчиніть двері Христу. Лише Він знає, що є в людині. Лише Він, Спаситель людини!» – це були перші щирі і водночас наполегливі слова, якими новообраний Папа Іван Павло II звернувся до народу в Римі 1978 року і які назавжди лунатимуть для людства голосом цього Святішого Отця. Випростатися, звільнитися, підбадьоритися, відновити свою споконвічну гідність улюбленого Божого створіння – у цьому Папа бачив дію євангельської вістки, яку всіма силами проголошував у світі (а в останні роки – силами вже більше ніж людськими, перемагаючи власне фізичне страждання).

У зв’язку із п’ятою річницею з дня смерті Святішого Отця Івана Павлі ІІ та з нагоди п’ятнадцятої річниці виходу у світ його енцикліки «Evangelium vitae» 1 квітня 2010 року в актовому залі Львівського медичного коледжу післядипломної освіти (м. Львів, вул. Миколайчука, 9) відбудеться Урочиста академія під назвою «Не бійтеся!». Початок заходу об 11-й годині. 

Організаторами академії виступили: Комісія УГКЦ у справах сім’ї, Комісія родини Львівської архиєпархії, Інститут захисту життя та Асоціація лікарів-католиків. Співорганізатори – Релігійне товариство «Свята Софія» для українців греко-католиків в Італії та Благодійний фонд «Родина – спільнота любові». 
До участі запрошуємо представників вищої духовної влади християнських Церков, працівників державних і громадських організацій, викладачів і студентів медичних навчальних закладів, медпрацівників та всіх зацікавлених осіб. 

Детальнішу інформацію можна отримати за адресою: Львів, пл. Святого Юра, 5, Комісія УГКЦ у справах сім’ї.

тел.: (032) 261-04-11, 067 3535357 та 067 3535358. 
Інформацію надала Марія Кожух,
голова Комісія УГКЦ у справах сім’ї

ПРОГРАМА

10.30 – 11.00 Реєстрація учасників 
11.00 – 11.45 Молебень за прославу Святішого Отця Івана Павла ІІ 
12.00 – 12.15 Відкриття і привітання учасників 
12.15 – 12.35 Папа Іван Павло ІІ – моральна совість світу (Марія Говгера, Релігійне товариство «Свята Софія», Рим – Україна)  
12.35 – 12.55 «Культура життя» та «культура смерті»: богословський аналіз енцикліки «Evangelium vitae» (о. д-р Ігор Бойко, декан філософсько-богословського факультету УКУ) 
12.55 – 13.15 Сім’я як святилище і колиска життя згідно з енциклікою «Evangelium vitae» (Оксана Кочерган, президент Фонду розвитку «Софія») 
13.15 – 13.35 «Не бійтеся!.. Відповідальність працівників служби здоров’я за життя (д-р Іван Луць, директор Львівського медичного коледжу післядипломної освіти, член Папської ради «За життя») 
13.35 – 13.50 Підсумки та закриття
За матеріалами: www.ugcc.org.ua

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нам.
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter.

Схожі публікації

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: