Українська Греко-Католицька Церква. Храм Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького, м.Золочів

  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
ЛИПЕНЬ
24
ЧЕТВЕР
Про цей день ...

Рівноап. Ольги, кн. Київської , муч. Євфимії

1 Кр 7:24-35, Мт 15:12-21,

Цитата

Останні фото

Прямування Української Греко-Католицької Церкви до патріархату і прагнення створення єдиної помісної Церкви – це речі, які не суперечать одна одній. Про це Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав заявив у інтерв’ю «5 каналу». Він наголосив, що УГКЦ намагатиметься продовжувати екуменічний діалог «разом із нашими православними братами».

«Можу сказати, що за той неповний рік, який я очолюю Церкву, мені вдалося налагодити дружні й конструктивні відносини з усіма Православними Церквами, які діють в Україні. Можливо, це лише перший крок чи півкроку, але я сподіваюся, що цього, нового, року ці кроки продовжуватимуться. І в наших змаганнях до єдності ми продовжуватимемо молитися і думати про єдину помісну Церкву в Україні», – підкреслив Глава Церкви.

За його словами, рухаючись уперед, наша Церква розвивається. «Ми завжди говоримо, що кожна помісна Східна Церква у своєму розвитку крокує до патріархату, але ми також усвідомлюємо, що наш патріархат матиме екуменічний вимір. Отож, ми завжди намагатимемося крокувати разом, не зростати супроти когось, а зростати разом із усіма нашими братами у вірі, з якими нас набагато більше об’єднує, ніж відрізняє», – завершив Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

Якщо Ви зауважили помилку в тексті, виділіть її, та натисніть Ctrl+Enter  Система Orphus

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Паломницький Центр Бл. Миколая Чарнецького
Спільнота Милосердний самарянин
Обережно! Секта!
ДивенСвітДуховний Дзвін

Володимир

Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за зціленнявід нервових розладів(дипресії,тривоги.напруги)Господи поможи.

1 помоляться. Я помолюся!


БОГДАННА

ПРОШУ МОЛИТВИ ЗА НАШУ СІМ”Ю,ЗА ВОЛОДИМИРА ,НЕХАЙ ВІДСТУПИТЬ ВІД НЬОГО ДУХ ЗЛОБИ ,АГРЕСІЇ. БЛАГОСЛОВИ НАС ГОСПОДИ.

4 помоляться. Я помолюся!


наталя

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ.ПРОШУ ПРО МОЛИТВУ ДЛЯ ВСІЕІ МОЕІ СІМІ.А ОСОБЛИВО ЗА МОГО ЧОЛОВІКА ЯКИЙ ЗАРАЗ СЛУЖИ ЗА УКРАІНУ І ЗА ВСІХ РЕШТА ХЛОПЦІВ ЯКІ НА […]

9 помоляться. Я помолюся!


Еріка

Прошу помоліться будь ласка, за упокой душі мого батька Людвіга

7 помоляться. Я помолюся!


Юрій

Дуже прошу помоліться будь ласка за мою дружину Анну, щоб вона вилікувалась від алкогольної залежності, і від важких хвороб. І щоб збереглася наша сім”я.

7 помоляться. Я помолюся!


Усі прохання

Додати своє