Українська Греко-Католицька Церква. Храм Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького, м.Золочів

  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
ЛИСТОПАД
23
НЕДІЛЯ
Гл. 7, Єв. 2

24-а Нд. по Зісланні

Апп. Ераста, Олімпа, Родіона і тих, що з ними

Еф 2:14-22, Лк 8:41-56,

Цитата

Останні фото

Прямування Української Греко-Католицької Церкви до патріархату і прагнення створення єдиної помісної Церкви – це речі, які не суперечать одна одній. Про це Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав заявив у інтерв’ю «5 каналу». Він наголосив, що УГКЦ намагатиметься продовжувати екуменічний діалог «разом із нашими православними братами».

«Можу сказати, що за той неповний рік, який я очолюю Церкву, мені вдалося налагодити дружні й конструктивні відносини з усіма Православними Церквами, які діють в Україні. Можливо, це лише перший крок чи півкроку, але я сподіваюся, що цього, нового, року ці кроки продовжуватимуться. І в наших змаганнях до єдності ми продовжуватимемо молитися і думати про єдину помісну Церкву в Україні», – підкреслив Глава Церкви.

За його словами, рухаючись уперед, наша Церква розвивається. «Ми завжди говоримо, що кожна помісна Східна Церква у своєму розвитку крокує до патріархату, але ми також усвідомлюємо, що наш патріархат матиме екуменічний вимір. Отож, ми завжди намагатимемося крокувати разом, не зростати супроти когось, а зростати разом із усіма нашими братами у вірі, з якими нас набагато більше об’єднує, ніж відрізняє», – завершив Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

Якщо Ви зауважили помилку в тексті, виділіть її, та натисніть Ctrl+Enter  Система Orphus

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Паломницький Центр Бл. Миколая Чарнецького
Спільнота Милосердний самарянин
Обережно! Секта!
ДивенСвітДуховний Дзвін

Галина

Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за успішну здачу екзамену Михайлу і отримання резидента Канади. Дякую

1 помоляться. Я помолюся!


Галина

прошу Бога про милість для моєї сім ї,про здоров я і спокійне, стабільне життя.Прошу щастя для моїх дітей і здорових внуків.

2 помоляться. Я помолюся!


Наталія

Слава Ісусу Христу! Прошу молитву для моєї дочки Людмили, за її виздоровлення і нехай Архангел Михаїл обрігає її та відганяє всяке зло від неї. Дякую.

1 помоляться. Я помолюся!


Маряна

Господи благаю допоможи маряні вийти з того важкого фінансового становища.Щоб ніхто не подав в суд на неї,щоб бвнки зрозуміи.Щоб маряні позичили дали гроші.Щоб на роботі […]

Я помолюсь за це! Я помолюся!


Маряна

Благаю господи помоліться за Мар”яну а успішне вирішення іі сьогодні проблеми,щоб їй дали сьогодні,позичили гроші,щоб не відмовили в церкві.Щоб зуміла здати аналізи ,щоб лікарняний продовжили,щоб […]

5 помоляться. Я помолюся!


Усі прохання

Додати своє