Українська Греко-Католицька Церква. Храм Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького, м.Золочів

  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
ВЕРЕСЕНЬ
17
СЕРЕДА

Свщмч. Вавили, єп. Антіохії; прор. Мойсея Боговидця

Гл 3:15-22, Мр 6:7-13,

Цитата

Останні фото

Прямування Української Греко-Католицької Церкви до патріархату і прагнення створення єдиної помісної Церкви – це речі, які не суперечать одна одній. Про це Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав заявив у інтерв’ю «5 каналу». Він наголосив, що УГКЦ намагатиметься продовжувати екуменічний діалог «разом із нашими православними братами».

«Можу сказати, що за той неповний рік, який я очолюю Церкву, мені вдалося налагодити дружні й конструктивні відносини з усіма Православними Церквами, які діють в Україні. Можливо, це лише перший крок чи півкроку, але я сподіваюся, що цього, нового, року ці кроки продовжуватимуться. І в наших змаганнях до єдності ми продовжуватимемо молитися і думати про єдину помісну Церкву в Україні», – підкреслив Глава Церкви.

За його словами, рухаючись уперед, наша Церква розвивається. «Ми завжди говоримо, що кожна помісна Східна Церква у своєму розвитку крокує до патріархату, але ми також усвідомлюємо, що наш патріархат матиме екуменічний вимір. Отож, ми завжди намагатимемося крокувати разом, не зростати супроти когось, а зростати разом із усіма нашими братами у вірі, з якими нас набагато більше об’єднує, ніж відрізняє», – завершив Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

Якщо Ви зауважили помилку в тексті, виділіть її, та натисніть Ctrl+Enter  Система Orphus

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Паломницький Центр Бл. Миколая Чарнецького
Спільнота Милосердний самарянин
Обережно! Секта!
ДивенСвітДуховний Дзвін

наталя

Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за мого друга Мішу який хворіє на цукровий діабет і і часто болить серце

3 помоляться. Я помолюся!


Оксана

Прошу Божої ласки і благословення для моєї сім”ї – чоловіка Богдана, діток Назарія і Андрія. Помоліться за нас будь ласка у важкий час випробувань. Дякую.

2 помоляться. Я помолюся!


Людмила

Прошу про молитву за Боже благословення, ласки і благодаті для Марти, о. Олега, Валерії, Галини, Анни, Павла, Віти, Оксани, Ілони, Мар’яна, Анни, Тетяни, Каріни і […]

2 помоляться. Я помолюся!


Наталя

Слава Ісусу Христу! Щиро прошу про молитву за дуже хвору Терезу (дівчинці 2,5 місяці, лежить у реанімації, лікарі борються за її життя). Дякую!

4 помоляться. Я помолюся!


Василина

Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за Вадима пораненого якому сьогодні будуть робити 7-му операцію, за Благословенне зцілення, і за всіх поранених. Дякую.

7 помоляться. Я помолюся!


Усі прохання

Додати своє