Українська Греко-Католицька Церква. Храм Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького, м.Золочів

ЛИПЕНЬ
8
СЕРЕДА

Препмуч. Февронії

1 Кр 2:9-3:8, Мт 13:31-36,

Цитата

Запрошуємо на оздоровлення у соляну кімнату

Запрошуємо!

Прямування Української Греко-Католицької Церкви до патріархату і прагнення створення єдиної помісної Церкви – це речі, які не суперечать одна одній. Про це Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав заявив у інтерв’ю «5 каналу». Він наголосив, що УГКЦ намагатиметься продовжувати екуменічний діалог «разом із нашими православними братами».

«Можу сказати, що за той неповний рік, який я очолюю Церкву, мені вдалося налагодити дружні й конструктивні відносини з усіма Православними Церквами, які діють в Україні. Можливо, це лише перший крок чи півкроку, але я сподіваюся, що цього, нового, року ці кроки продовжуватимуться. І в наших змаганнях до єдності ми продовжуватимемо молитися і думати про єдину помісну Церкву в Україні», – підкреслив Глава Церкви.

За його словами, рухаючись уперед, наша Церква розвивається. «Ми завжди говоримо, що кожна помісна Східна Церква у своєму розвитку крокує до патріархату, але ми також усвідомлюємо, що наш патріархат матиме екуменічний вимір. Отож, ми завжди намагатимемося крокувати разом, не зростати супроти когось, а зростати разом із усіма нашими братами у вірі, з якими нас набагато більше об’єднує, ніж відрізняє», – завершив Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

Якщо Ви зауважили помилку в тексті, виділіть її, та натисніть Ctrl+Enter  Система Orphus

Напишіть відгук

Паломницький Центр Бл. Миколая Чарнецького
Спільнота Милосердний самарянин
Обережно! Секта!
ДивенСвітДуховний Дзвін

Галина

Слава Ісусу Христу! Помоліться за поміч Духа Святого для Наталії і Анатолія . Читайте також:

Я помолюсь за це! Я помолюся!


Світлана

Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за здоров”я моїх дітей Яни-Катерини,Петра-Вадима,Павла-Дениса.І за їх щасливу долю.Та за мене,Світлану,щоб я знайшла хорошу роботу,бо сама виховую трьох дітей. Читайте також:

1 помоляться. Я помолюся!


Євгенія

Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за важкохвору Галину, яка без свідомості, за видужання її та за потрібні ласки для неї. Щиро дякую.Нехай Господь усіх […]

2 помоляться. Я помолюся!


Ольга

Слава Ісусу Христу. Прошу підтримати мене у молитві за щасливу дорогу на заробітки моєі подруги Ірини яка залишає двох маленьких дітей і за щасливе повернення […]

3 помоляться. Я помолюся!


Ганна

Прошу спільної молитви за виздоровленя і повернення пам’яті мого Тата і терпіння Мами. Читайте також:

4 помоляться. Я помолюся!


Усі прохання

Додати своє