Українська Греко-Католицька Церква. Храм Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького, м.Золочів

БЕРЕЗЕНЬ
5
ЧЕТВЕР

Преп. Льва, єп. Катанського

,

Цитата

Останні фото

Прямування Української Греко-Католицької Церкви до патріархату і прагнення створення єдиної помісної Церкви – це речі, які не суперечать одна одній. Про це Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав заявив у інтерв’ю «5 каналу». Він наголосив, що УГКЦ намагатиметься продовжувати екуменічний діалог «разом із нашими православними братами».

«Можу сказати, що за той неповний рік, який я очолюю Церкву, мені вдалося налагодити дружні й конструктивні відносини з усіма Православними Церквами, які діють в Україні. Можливо, це лише перший крок чи півкроку, але я сподіваюся, що цього, нового, року ці кроки продовжуватимуться. І в наших змаганнях до єдності ми продовжуватимемо молитися і думати про єдину помісну Церкву в Україні», – підкреслив Глава Церкви.

За його словами, рухаючись уперед, наша Церква розвивається. «Ми завжди говоримо, що кожна помісна Східна Церква у своєму розвитку крокує до патріархату, але ми також усвідомлюємо, що наш патріархат матиме екуменічний вимір. Отож, ми завжди намагатимемося крокувати разом, не зростати супроти когось, а зростати разом із усіма нашими братами у вірі, з якими нас набагато більше об’єднує, ніж відрізняє», – завершив Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

Якщо Ви зауважили помилку в тексті, виділіть її, та натисніть Ctrl+Enter  Система Orphus

Напишіть відгук
Паломницький Центр Бл. Миколая Чарнецького
Спільнота Милосердний самарянин
Обережно! Секта!
ДивенСвітДуховний Дзвін

Володимир

Слава Ісусу Христу.Прошу помолитись за мою хвору маму Ірину Читайте також:

1 помоляться. Я помолюся!


Лілія

Прошу про молитву за свого сина Станіслава, за те щоб він став відповідальним за свої вчинки, почав вчитися і нічого поганого не робив. А також […]

Я помолюсь за це! Я помолюся!


Володимир

прошу помоліться люди за мою щасливу подорож.дякую Читайте також:

Я помолюсь за це! Я помолюся!


Наталія

Слава Ісусу Христу! Прошу помолитись за мене Наталію, щоб Бог дав мені щасливу долю,і допоміг знайти хорошого чоловіка і створити сім’ю. Читайте також:

1 помоляться. Я помолюся!


Тарас

Слава Ісусу Христу! Прошу Вас помолитися за здоров’я: Миколи,Тетяни,Галини,Олександра,Андрія,Ярослави,Івана, Остапа,Назара,Наталі,Андрія,Володимира і Тараса. Читайте також:

1 помоляться. Я помолюся!


Усі прохання

Додати своє