Українська Греко-Католицька Церква. Храм Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького, м.Золочів

ЛИПЕНЬ
30
ЧЕТВЕР

Вмуч. Маріни

1 Кр 14:6-19, Мт 20:17-28,

Цитата

Зробити пожертву

d1a59f76da_167567
Запрошуємо на оздоровлення у соляну кімнату

Запрошуємо!

Прямування Української Греко-Католицької Церкви до патріархату і прагнення створення єдиної помісної Церкви – це речі, які не суперечать одна одній. Про це Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав заявив у інтерв’ю «5 каналу». Він наголосив, що УГКЦ намагатиметься продовжувати екуменічний діалог «разом із нашими православними братами».

«Можу сказати, що за той неповний рік, який я очолюю Церкву, мені вдалося налагодити дружні й конструктивні відносини з усіма Православними Церквами, які діють в Україні. Можливо, це лише перший крок чи півкроку, але я сподіваюся, що цього, нового, року ці кроки продовжуватимуться. І в наших змаганнях до єдності ми продовжуватимемо молитися і думати про єдину помісну Церкву в Україні», – підкреслив Глава Церкви.

За його словами, рухаючись уперед, наша Церква розвивається. «Ми завжди говоримо, що кожна помісна Східна Церква у своєму розвитку крокує до патріархату, але ми також усвідомлюємо, що наш патріархат матиме екуменічний вимір. Отож, ми завжди намагатимемося крокувати разом, не зростати супроти когось, а зростати разом із усіма нашими братами у вірі, з якими нас набагато більше об’єднує, ніж відрізняє», – завершив Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

Якщо Ви зауважили помилку в тексті, виділіть її, та натисніть Ctrl+Enter  Система Orphus

Напишіть відгук

Паломницький Центр Бл. Миколая Чарнецького
Спільнота Милосердний самарянин
Обережно! Секта!
ДивенСвітДуховний Дзвін

Віра

Слава Ісусу Христу! Я в безнадійних життєвих обставинах, тому прошу помолитися щоб я знайшла роботу і вийшла заміж! Хай Ісус підкаже мені що робити! Всім […]

1 помоляться. Я помолюся!


мама

помоліться за здоровя моєі дитини-у неі виявили кісту Читайте також:

2 помоляться. Я помолюся!


_______

Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за вагітну Марію, за добрий розвиток дитини і народження здорової дитини. Всім дякую за молитву. Читайте також:

2 помоляться. Я помолюся!


Світлана

Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за здоров”я моїх дітей Яни-Катерини,Вадима-Петра,Дениса-Павла та за мене,Світлану,бо сама виховую 3-х дітей і за щасливу долю. Читайте також:

2 помоляться. Я помолюся!


Галина

Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за навернення мого чоловіка Миколу до Бога. Він одержимий, знущається з мене,б’є, я живу в постійному страху. Погрожує, що спалить […]

4 помоляться. Я помолюся!


Усі прохання

Додати своє