Українська Греко-Католицька Церква. Храм Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького, м.Золочів

ТРАВЕНЬ
3
НЕДІЛЯ
Гл.3, Єв.4

Розслабленого

Преп. Теодора Трихіни

Ді 9:32-42, Йо 5:1-15,

Цитата

Останні фото

Прямування Української Греко-Католицької Церкви до патріархату і прагнення створення єдиної помісної Церкви – це речі, які не суперечать одна одній. Про це Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав заявив у інтерв’ю «5 каналу». Він наголосив, що УГКЦ намагатиметься продовжувати екуменічний діалог «разом із нашими православними братами».

«Можу сказати, що за той неповний рік, який я очолюю Церкву, мені вдалося налагодити дружні й конструктивні відносини з усіма Православними Церквами, які діють в Україні. Можливо, це лише перший крок чи півкроку, але я сподіваюся, що цього, нового, року ці кроки продовжуватимуться. І в наших змаганнях до єдності ми продовжуватимемо молитися і думати про єдину помісну Церкву в Україні», – підкреслив Глава Церкви.

За його словами, рухаючись уперед, наша Церква розвивається. «Ми завжди говоримо, що кожна помісна Східна Церква у своєму розвитку крокує до патріархату, але ми також усвідомлюємо, що наш патріархат матиме екуменічний вимір. Отож, ми завжди намагатимемося крокувати разом, не зростати супроти когось, а зростати разом із усіма нашими братами у вірі, з якими нас набагато більше об’єднує, ніж відрізняє», – завершив Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

Якщо Ви зауважили помилку в тексті, виділіть її, та натисніть Ctrl+Enter  Система Orphus

Напишіть відгук

Паломницький Центр Бл. Миколая Чарнецького
Спільнота Милосердний самарянин
Обережно! Секта!
ДивенСвітДуховний Дзвін

Віталій

Христос Воскрес. Прошу помолитися за Лесю Ігора Соломію і усю мою родину Читайте також:

Я помолюсь за це! Я помолюся!


Ганна

ХРИСТОС ВОСКРЕС ! Прошу спільної молитви за мого тата МИХАЙЛА , щоб повернулась пам’ять і удушення . ХОІСТИНО ВОСКРЕС ! Читайте також:

1 помоляться. Я помолюся!


Наталія

Прошу помолитися за мир та злагоду у моїй сім,ї!!!! Читайте також:

1 помоляться. Я помолюся!


Світлана

За налагодження роботи та прихід добросовісних працівників. за здоров”я Світлани, Ігоря, Ярослава, Ірини. За одруження Михайла, Володимира.ru Читайте також:

1 помоляться. Я помолюся!


галина

помолімся за рабів Божих Галину, Миколу, Наталію, Ігора. За щасливе народження здорового внука. Читайте також:

2 помоляться. Я помолюся!


Усі прохання

Додати своє