Українська Греко-Католицька Церква. Храм Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького, м.Золочів

ВЕРЕСЕНЬ
1
ВІВТОРОК

Муч. Андрія Стратилата й інших

2 Кр 12:20-13:2, Мр 4:24-34,

Цитата

Зробити пожертву

d1a59f76da_167567
Запрошуємо на оздоровлення у соляну кімнату

Запрошуємо!

Прямування Української Греко-Католицької Церкви до патріархату і прагнення створення єдиної помісної Церкви – це речі, які не суперечать одна одній. Про це Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав заявив у інтерв’ю «5 каналу». Він наголосив, що УГКЦ намагатиметься продовжувати екуменічний діалог «разом із нашими православними братами».

«Можу сказати, що за той неповний рік, який я очолюю Церкву, мені вдалося налагодити дружні й конструктивні відносини з усіма Православними Церквами, які діють в Україні. Можливо, це лише перший крок чи півкроку, але я сподіваюся, що цього, нового, року ці кроки продовжуватимуться. І в наших змаганнях до єдності ми продовжуватимемо молитися і думати про єдину помісну Церкву в Україні», – підкреслив Глава Церкви.

За його словами, рухаючись уперед, наша Церква розвивається. «Ми завжди говоримо, що кожна помісна Східна Церква у своєму розвитку крокує до патріархату, але ми також усвідомлюємо, що наш патріархат матиме екуменічний вимір. Отож, ми завжди намагатимемося крокувати разом, не зростати супроти когось, а зростати разом із усіма нашими братами у вірі, з якими нас набагато більше об’єднує, ніж відрізняє», – завершив Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

Якщо Ви зауважили помилку в тексті, виділіть її, та натисніть Ctrl+Enter  Система Orphus

Напишіть відгук

Паломницький Центр Бл. Миколая Чарнецького
Спільнота Милосердний самарянин
Обережно! Секта!
ДивенСвітДуховний Дзвін

Світлана

Слава Ісусу Христу! За милосердя Боже – Романа, Артура, Світлани т.я. ми виїхали в іншу країну Читайте також:

1 помоляться. Я помолюся!


Марія

Слава Ісусу Христу! Щиро благаємо про молитву за добрий розвиток дитини і щасливе народження здорової дитини. Спокій і віру для батьків Віктор і Марія. Щиро […]

1 помоляться. Я помолюся!


Оксана

Слава Ісусу Христу!!! Прошу молитви за мою сім’ю яка далеко від мене зараз, за успішний початок навчального року моєї донечки. Читайте також:

3 помоляться. Я помолюся!


Ганна

Слава ІСУСУ ХРИСТУ . Прошу спільної молитви за здоров’я моєї сім’ї і повернення пам’яті мого тата Михайла . Дякую. Читайте також:

3 помоляться. Я помолюся!


Галина

Слава Ісусу Христу.Прошу про молитву за здоров’я Анатолія ,щоб знайшов гідну роботу. Щиро дякую. Читайте також:

3 помоляться. Я помолюся!


Усі прохання

Додати своє