Українська Греко-Католицька Церква. Храм Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького, м.Золочів

БЕРЕЗЕНЬ
29
НЕДІЛЯ
Гл.1, Єв.9

5 Посту

Мучч. Савина й Папи

Євр 9:11-14, Мр 10:32-45,

Цитата

Останні фото

Прямування Української Греко-Католицької Церкви до патріархату і прагнення створення єдиної помісної Церкви – це речі, які не суперечать одна одній. Про це Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав заявив у інтерв’ю «5 каналу». Він наголосив, що УГКЦ намагатиметься продовжувати екуменічний діалог «разом із нашими православними братами».

«Можу сказати, що за той неповний рік, який я очолюю Церкву, мені вдалося налагодити дружні й конструктивні відносини з усіма Православними Церквами, які діють в Україні. Можливо, це лише перший крок чи півкроку, але я сподіваюся, що цього, нового, року ці кроки продовжуватимуться. І в наших змаганнях до єдності ми продовжуватимемо молитися і думати про єдину помісну Церкву в Україні», – підкреслив Глава Церкви.

За його словами, рухаючись уперед, наша Церква розвивається. «Ми завжди говоримо, що кожна помісна Східна Церква у своєму розвитку крокує до патріархату, але ми також усвідомлюємо, що наш патріархат матиме екуменічний вимір. Отож, ми завжди намагатимемося крокувати разом, не зростати супроти когось, а зростати разом із усіма нашими братами у вірі, з якими нас набагато більше об’єднує, ніж відрізняє», – завершив Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

Якщо Ви зауважили помилку в тексті, виділіть її, та натисніть Ctrl+Enter  Система Orphus

Напишіть відгук

Паломницький Центр Бл. Миколая Чарнецького
Спільнота Милосердний самарянин
Обережно! Секта!
ДивенСвітДуховний Дзвін

Ганна

Прошу помолитись за здоров’я мого Тата. Дякую . Читайте також:

1 помоляться. Я помолюся!


Таміла

Прошу помоліться за мене, щоб Господь дав мені мудрість у житті, та у роботі. Щоб змогла забезпечити свою дитину всім необхідним. Читайте також:

1 помоляться. Я помолюся!


Наталя

Прошу спільної молитви за здоров’я сина Андріана ! Слава Ісусу Христу! Читайте також:

2 помоляться. Я помолюся!


Марія

Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися, щоб Бог благословив мене дитиною. Я була вагітна, але невдало (завмерла двійня), а тепер вже рік не можу завагітніти… Дякую. […]

4 помоляться. Я помолюся!


Анна

Прошу молитви за добре вирішення ситуації на роботі. Читайте також:

7 помоляться. Я помолюся!


Усі прохання

Додати своє