Українська Греко-Католицька Церква. Храм Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького, м.Золочів

  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
СІЧЕНЬ
29
ЧЕТВЕР

Поклоніння кайданам св. ап. Петра

1 Пт 4:12-5:5, Мр 12:38-44,

Цитата

Останні фото

Прямування Української Греко-Католицької Церкви до патріархату і прагнення створення єдиної помісної Церкви – це речі, які не суперечать одна одній. Про це Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав заявив у інтерв’ю «5 каналу». Він наголосив, що УГКЦ намагатиметься продовжувати екуменічний діалог «разом із нашими православними братами».

«Можу сказати, що за той неповний рік, який я очолюю Церкву, мені вдалося налагодити дружні й конструктивні відносини з усіма Православними Церквами, які діють в Україні. Можливо, це лише перший крок чи півкроку, але я сподіваюся, що цього, нового, року ці кроки продовжуватимуться. І в наших змаганнях до єдності ми продовжуватимемо молитися і думати про єдину помісну Церкву в Україні», – підкреслив Глава Церкви.

За його словами, рухаючись уперед, наша Церква розвивається. «Ми завжди говоримо, що кожна помісна Східна Церква у своєму розвитку крокує до патріархату, але ми також усвідомлюємо, що наш патріархат матиме екуменічний вимір. Отож, ми завжди намагатимемося крокувати разом, не зростати супроти когось, а зростати разом із усіма нашими братами у вірі, з якими нас набагато більше об’єднує, ніж відрізняє», – завершив Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

Якщо Ви зауважили помилку в тексті, виділіть її, та натисніть Ctrl+Enter  Система Orphus

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Паломницький Центр Бл. Миколая Чарнецького
Спільнота Милосердний самарянин
Обережно! Секта!
ДивенСвітДуховний Дзвін

ольга

Прошу про ласку завагітніти і виносити здорову дитину

2 помоляться. Я помолюся!


Марта

Щиро прошу вас помолитись за Ігоря і Анну за їх навернення до Бога, за усвідомлення гріхів ,за щиру сповідь перед Господом Богом.Безмежно вдячна всім хто […]

5 помоляться. Я помолюся!


Юлія

Христос народився! Прошу помолитися, щоб Бог благословив і допоміг мені створити добру християнську сім’ю, про правильний вибір майбутнього чоловіка. Дякую за молитву всім.

5 помоляться. Я помолюся!


Лілія

Уклінно прошу Вас про молитву за душі рабів Божих Ореста Йосифа Марії.Дякую.

3 помоляться. Я помолюся!


nazar

Слава Ісусу Христу! Щиро просимо молитися про щасливе зачаття дитини і здоров”я щоб її виносити.Дякуємо.

2 помоляться. Я помолюся!


Усі прохання

Додати своє