Догналівський терор у Золочівських школах

1 683

Католицький оглядач, 2 березня 2013р.

У п’ятницю, 1 березня цього року, члени секти Догнала спробували зірвати загальношкільні батьківські збори у Золочівській загальноосвітній школі №2. За свідченням колективу вчителів, там уже понад три тижні сектанти залякують учнів та батьків неймовірними історіями про запровадження ювенальної юстиції, згідно з якою держава буде забирати дітей з християнських сімей. Через це деякі батьки готові були забрати своїх дітей зі школи взагалі.

Щоб запобігти нагнітанню паніки, роз’яснити ситуацію, що склалася, дирекція школи організувала загальношкільні збори. На збори, окрім батьків, дирекція школи також запросила представників відповідних держустанов: начальника служби у справах дітей Золочівської РДА Наталію Малиновську, директора Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Наталію Маркевич, начальника відділу молоді та спорту відповідного управління Золочівської РДА Ольгу Климук, начальника реєстраційної служби Золочівського районного управління юстиції Віталія Киреченка.

Непрошеними гостями на збори прийшла група догналівців, які спробували зірвати зустріч, між сектантами та стривоженими батьками відбувся конфлікт. На виклик дирекції школи прибув наряд міліції, який виставив непроханих гостей за межі шкільного приміщення. Догналівці зробили кілька спроб прорватися у школу та працівники міліції запобігли цим агресивним спробам.

Під школою одразу ж зібрався натовп сектантів, більшість з яких були немісцевими, що вказує на заздалегідь сплановану догналівцями провокацію. «Спотнанне» пікетування школи, образливі вигуки на адресу педагогів переросли в мітинг, на який Золочівська міська рада заздалегідь видала дозвіл, який за півгодини до початку мітингу відкликала.

Догналівці перемістилися у міський парк, де роздавали перехожим агітки проти ювенальної юстиції. На запити перехожих, від якої конфесії вони діють і хто автор листівок, догналівці брехливо твердили, що листівки – це звернення від всіх українських церков та релігійних організацій.

Журналістське розслідування Католицького оглядача встановило, що догналівці уже провели «роз’яснювальну» роботу практично біля усіх шкіл Золочівського району. З опором сектанти зіткнулися у ЗОШ №2.

Очевидці свідчать про атмосферу терору, страху і безнадії, яка запанувала серед школярів та їхніх батьків у багатьох місцях Золочівського р-ну.

Офіційним організатором усіх цих неподобств у Золочівському р-н Львівської області є Львівська обласна організація «Союз християнських матерів».

На цей момент журналістське розслідування щодо інших подробиць та масштабів акції сектантів триває.

Фото – zolochiv.net

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нам.
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter.

Схожі публікації

1 коментар

  1. Мирослав 04.03.2013 о: 17:51 -  Відповіcти

    Ювенальна юстиція – це пряма загроза дітям. І без різниці хто проводить боротьбу проти цього явища. Повністю підтримую протестантів!

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: